Contactpersonen

Bestuur

Algemeen voorzitter
Jellie Gatowinas-Blomberg
0223634856
voorzitter@zeemacht.nl

Algemeen secretaris/vice-voorzitter
Robert Klein
0614970090
secretaris@zeemacht.nl

Algemeen penningmeester
Gerard Kaper
0223632732
penningmeester@zeemacht.nl

2e penningmeester
Kokilan Rajadurai
0633630433
penningmeester2@zeemacht.nl

Commissaris algemeen
Arno Sewalt
0644750992
comm.alg@zeemacht.nl

Commissaris beheer
Ton Mensink
0223636482
comm.beheer@zeemacht.nl

Voor specifieke afdelingsvragen kunt u zich richten tot de afdelingsvoorzitter genoemd onder afdelingen.

Afdelingen


  • Badminton
    Badminton
    Hans Tabeling
    0223 633608
    badminton@zeemacht.nl

  • Basketbal
    Basketbal
    Ton van den Bosch
    basketbal@zeemacht.nl

  • Biljarten
    Biljarten
    Via secretariaat

  • Boksen
    Boksen
    Cees Landvreugd
    0224 592859
    boksen@zeemacht.nl

  • Budo (Jiu Jitsu/Karate)
    Budo (Jiu Jitsu/Karate)
    Ronald Welgraven
    06 27112309
    budo@zeemacht.nl

  • Cricket
    Kokilan Rajadurai
    06 33630433
    cricket@zeemacht.nl

  • Elementair Zwemmen
    Elementair Zwemmen
    Wietske de Weerdt
    0223 522920
    el.zwemmen@zeemacht.nl

  • Judo
    Judo
    Daniel Marges
    06 20564397
    judo@zeemacht.nl

  • Schermen
    Schermen
    Jacob Jongejans
    0223 521814
    schermen@zeemacht.nl

  • Schoonspringen
    Schoonspringen
    Arina Veenstra
    06 21419414
    schoonspringen@zeemacht.nl

  • Senioren fitness
    Senioren fitness
    Gerard Valk
    0223 636291
    seniorenfitness@zeemacht.nl

  • Tennis
    Tennis
    Albert Snel
    0223 633682
    tennis@zeemacht.nl

  • Veldvoetbal
    Veldvoetbal
    Jan Moes
    06 15065159
    veldvoetbal@zeemacht.nl

  • Volleybal
    Volleybal
    via secretariaat

  • Vrouwenkoor
    Vrouwenkoor
    Elly Rietkerk
    0223 631242
    vrouwenkoor@zeemacht.nl

  • Wedstrijdzwemmen
    Wedstrijdzwemmen
    Gini Mosch-Kuyper
    0223-615505
    wedstrijdzwemmen@zeemacht.nl

  • Zaalvoetbal
    Zaalvoetbal
    Jan Waard
    06 10172536
    0223 642486
    zaalvoetbal@zeemacht.nl

Overige

Secretariaat
J.A. Prinsstraat 46
1785 BC Den Helder
0223 637743
secretariaat@zeemacht.nl

Hoofd technische dienst
Ton Mensink
0223 636482
htd@zeemacht.nl

Beheerder kantine
Arno Sewalt
0644750992
kantine@zeemacht.nl

ARBO coördinator
Henk van den Brink
0223 623963
arbo@zeemacht.nl


Accommodaties

Sporthal De Brug
J.A. Prinsstraat 46
1785 BC Den Helder
0223 634486
sporthal@zeemacht.nl

Sportpark De Schooten
J.A. Prinsstraat 46
1785 BC Den Helder
0223 637743
sportpark@zeemacht.nl

Tennispark De Schooten
J.A. Prinsstraat 46
1785 BC Den Helder
0223 637698
tennispark@zeemacht.nl

 

Pagina's: 1 2