Wedstrijdzwemmen

aanschrijvinguitslagen  

Wedstrijdagenda

Wedstrijdkalender-2017-2018

September

30NK EstafetteEindhoven Beste 20 van NL
29Zuyderzee Masters Circuit, deel 1Kampen  
29 Nationale miniorendagArnhem Beste 30 van NL
23Minioren-Junioren circuit, deel 1   
16DAW Jubileum wedstrijdAlkmaar  
     

Augustus

27Eerste trainingDen Helder  
     

Juli

20Laatste trainingDen Helder  
7Zeemacht BBQDen Helder  
1ZomerlimietwedstrijdDen Helder  
1JaargangfinaleDordrecht  
     

Juni

22-24ONK Lange BaanAmersfoort  
16-17Regio B-kampioenschappen lbAlkmaar  
14-17NJJK Lange BaanEindhoven  
9-10Regio Minioren FinalesZaandam  
3Oude Veer clubkampioenschappenBreezand  
2-3Regio Kampioenschappen lbAmersfoort  
     

Mei

27Zuyderzee Masters Circuit, deel 9Grootebroek  
26-27Regio Kampioenschappen lbAmersfoort  
19-21PinkstertoernooiPurmerend  
12-13ChallengerDordrecht  
12-13DAW limietwedstrijd lange baanAlkmaar  
3-6ONMK lb (Masters)Den Haag  
     

April

22LAC wedstrijd OrcaLeeuwarden  
15DAW limietwedstrijd lange baanAlkmaar  
13-15Swimcup EindhovenEindhoven  
8Zuyderzee Masters Circuit, deel 8Alkmaar  
6-8Swimcup The HagueDen Haag  
6NJK 800/1500 lange baanDen Haag  
1PaastoernooiHaarlem  

Maart

25Zuyderzee Masters Circuit, deel 7Amersfoort  
25Junioren-Jeugd circuit, deel 4Alkmaar  
18Nationale Zwemcompetitie, deel 4Purmerend  
11Swimkick-Minioren circuit, deel 3Alkmaar  
4Speede ChallengeAmsterdam  
     

Februari

26-2maartTrainingsweek lange baanAlkmaar  
25DES VoorjaarslimietwedstrijdDen Haag  
24DZ&PC limietwedstrijd lange baanDrachten  
18DAW limietwedstrijd lange baanAlkmaar  
17/18JaargangwedstrijdenLeiden Beste 18 zwemmers
17Zuyderzee Masters Circuit, deel 6Heerenveen  
11Minioren-Junioren circuit, deel 3Den Helder  
4Nationale Zwemcompetitie, deel 3Purmerend Verplicht
     

Januari

28Swimkick-Minioren circuit, deel 2Purmerend  
21Junioren-Jeugd circuit, deel 3Alkmaar  
18-21ONMK kb (Masters)Terneuzen  
14Nationale Zwemcompetitie, deel 2Purmerend Verplicht
7ZV de Zaan limietwedstrijdZaandam  
6Waterhoornse OliebollenwedstrijdHoorn  
6Zuyderzee Masters Circuit, deel 5Zwolle  
     

December

28-30Orca's Christmas SwimLeeuwarden  
21-24NK korte baanHoofddorp Limieten
15-17NJJK korte baanEindhoven Limieten
10Minioren-Junioren Circuit deel 2Alkmaar  
9Zuyderzee Masters Circuit deel 4Lelystad  
     

November

26DAW limietwedstrijd korte baanAlkmaar  
26WZ&PC 2e limietwedstrijdPurmerend  
19Zuyderzee Masters Circuit, deel 3Almere  
18-19Regio Kampioenschappen kbHoofddorp  
11-12Regio Kampioenschappen kbHoofddorp  
5Junioren-Jeugd circuit, deel 2Alkmaar  
     

Oktober

29MSV Zeemacht JuttercupDen Helder  
28Zuyderzee Masters Circuit, deel 2Emmeloord  
21-22NJK 800/1500Amsterdam Limieten
20-22SwimCup korte baanAmsterdam Limieten
15Junioren-Jeugd circuit, deel 1Alkmaar  
8DAW limietwedstrijd korte baanAlkmaar  
8Swimkick-Minioren Circuit, deel 1Purmerend  
7Zuyderzee Masters Circuit, deel 1Kampen  
1Nationale Zwemcompetitie, deel 1Purmerend Verplicht
     

September

24NK EstafetteEindhoven  
17Minioren-Junioren circuit, deel 1Purmerend  
16Limietwedstrijd zv OrcaLeeuwarden  
28 aug./2 sep.Eerste trainingDen Helder  
     

 Gratis mee trainen ?

Dat kan bij de afdeling wedstrijdzwemmen van MSV Zeemacht.  Iedereen mag drie keer gratis meetrainen.
Op zaterdagochtend tussen acht en negen uur is er een training, speciaal voor de beginnende zwemmers.

lees verder >

Promo wedstrijdzwemmen